بستن

اف بنر

چت روم تاپ سرا

شب عروسی اولین رابطه جنسی | سایت سرگرمی تفریحی تاپ سرا

سایت سرگرمی تفریحی تاپ سرا : شب عروسی اولین رابطه جنسی چه کنیم

bride-room

 شب عروسی شبی است که در آن دو نفر هستند که همه مایلند این دونفر را ببینند شما و همسرتان شب عروسی شبی شاد شبی زیبا و البته پر از استرس برای یکی از آنها وشاید هر دوی آنها .

اگر قصد دارید در شب عروسی تان این استرس را کاهش دهید بهتر است در  شب عروسی فکر رابطه جنسی را از ذهن خود بیرون کنید شما به هدفتان رسیده اید و یک عمر وقت دارید که به این رابطه بپردازید اولین رابطه جنسی مهم ترین رابطه جنسی شما خواهد بود .

 

دختران از اولین زابطه جنسی می ترسند چرا که در اولین رابطه جنسی پرده بکارت آنها از بین خواهد رفت فکر به این قضیه خودش استرس آور است حالا اگر قرار باشد این اعمال شب عروسی انجام شود این استرس از ابتدای روز تا پایان شب ادامه دارد.

 

آیا الزاما باید شب عروسی اولین رابطه جنسی هم باشد ؟

پاسخ منفی است هیچ الزامی وجود ندارد که در شب عروسی اولین رابطه جنسی انجام شود،خستگی زیاد ، استرس زیاد و از همه مهمتر ترس جنس مونث از برقراری اولین رابطه خود به اندازه کافی لازم است تا از کیفیت رابطه جنسی بکاهد ،پس پیشنهاد من به شما محدود کردن رابطه جنسی خود به یک معاشقه کامل و پر از احساس در شب عروسی است.

 

رابطه کامل (دخول) باید زمانی انجام شود که هر دوطرف بدون استرس و در آرامش کافی باشند.برداشت خانمها و آقایان از پاره شدن پرده بکارت شاید برداشت درستی نباشد اکثریت تصور می کنند که پرده همانند یک لایه گوشت یا یک لایه پوست ضخیم میباشد و پارگی آن همراه با خونریزی شدید و درد و یا سوزش شدید است به هیمن دلیل ترس واسترس از اولین رابطه جنسی در شب عروسی در زوجه شکل میگیرد این ترس تا جایی است که برخی از دختران حتی ازدواج خود را به تاخیر می اندازند .

 

آیا وا قعا چنین است ؟ خیر . ضخامت پرده به اندازه پوست روی لب نازک میباشد به  همین دلیل هم است که آسیب پذیر است. مقدار خونی هم هنگام پارگی خارج می شود شاید فقط یکی یا دو قطره باشد که در بعضی افراد مقدار آن کمتر است از نظر سوزش و یا درد نه اینکه احساسی وجود ندارد احساس سوزش و درد وجود دارد اما نه به آن حدی که در ذهن افراد شکل گرفته حتی برخی از افراد هیچ احساسی ندارند پس جای نگرانی نیست.

 

نکات مهم  و مختصر بعد از شب عروسی و آغاز زندگی مشترک

شب عروسی هر چقدر هم که زیبا باشد هر چقدر هم که شاد و مفرح باشد زود سپری می شود و پس از شب عروسی یک افت روحی به دو طرف اعمال می شود که البته بیشتر شامل حال جنس مونث می شود .

 

چرا ؟ عروس خانم باید تمام وابستگی های خود را از خانواده در یک شب رها کند هر چند که قطع رابطه در کار نیست اما همین که در محیط خانوادگی خود نیست برای او یک افت روحی موقتی شکل خواهد گرفت.حتی اگر هر روز یک بار به خانه پدری خود سر بزند و یا ساعتها پای تلفن با مادر و اعضای خانواده خود صحبت کند این افت روحی همچنان وجود دارد .

 

این امریست طبیعی . و اما در اینجا وظیفه آقای تازه داماد زیادتر می شود در این دوران چند روزه ( حداکثر یک ماهه) بهتر است اجازه ندهید که همسر شما تنها بماند البته برخی از رسمهای ما ایرانیها در این مواقع بسیار زیبا میباشد رسم پاگشا کردن و دعوت کردن تازه عروس و تازه داماد به مهمانی های اقوام بسیار رسم خوبیه که از این افت روحی خارج شوید به جز این مباحث محبت کردن در این دوران ضروری میباشد البته هر رابطه ای باید دو طرفه باشد .

 

یک مثال : توجه داشته باشید در دوران اولیه زندگی امکان دارد به علت عدم تجربه کافی در طبخ غذا توسط  خانم غذا شور بشه شیرین بشه بی نمک بشه و یا حتی بسوزه مطمئنا این عمل عمدی صورت نگرفته و خود خانم در درجه اول خیلی ناراحت و نگران می شود به جای آنکه شما همسرتان را سرزنش کنید بهتر است با نوازش و برخوردی محبت آمیز او را به یک رستوران دعوت کنید و البته بعد از خوردن غذای رستوران این جمله را بر زبان بیاورید که شما چقدر مایلید تا دست پخت همسر خود را نوش جان کنید این رفتار شما بسیار نیکو تر و پربار تر از برخورد تند و شدید میباشد.

 

رسم و رسومات برخی از اقوام ایرانی در شب عروسی

برخی از اقوام در شب عروسی پشت در اتاق عروس و داماد منتظر می مانند تا عروس ازباکرگی دربیاد زمانی که این اتفاق افتاد رقص و پایکوبی اقوام آغاز می شود حالا فرض کنید شما جای آن عروس خانم باشید زمانی که از اتاق خارج می شوید از بچه کوچک گرفته تا سنین بالا به شما نگاه می کنند واقعا این خجالت آور نیست ؟ متاسفانه برخی از آداب و سنن کهن همچنان انجام می شود و البته مردم آن اقوام این رسومات را پسندیده اند و برای آنها امری است عادی و ناچارا لازم الجرا .

 

سخن آخر

ترس و اظطراب از اولین رابطه جنسی امریست عادی امکان دارد در اولین رابطه جنسی با برخوردهای غیر عادی مواجه شوید به خاطر داشته باشید هرزمان که همسر شما از شما خواست تا این رابطه  قطع شود اینکار را انجام دهید برقراری رابطه جنسی خشن به هیچ وجه نشانه مردانگی نیست .

 

افسردگی موقتی پس از ازدواج در آغاز زندگی مشترک نیز امری است طبیعی ، صبر و شکیبائی در این دوران اهمیت بالایی دارد سعی کنید همسر خود را تنها نگذارید فراموش نکنید زنان تشنه ابراز احساسات هستند عطش آنها را با محبت با نوازش کردن و … برطرف کنید ،اما آنها را سیراب نکنید انرژی خود را برای موقعیتهای مختلف ذخیره سازید سعی کنید همیشه رفتاری زیبا و متفاوت داشته باشید و همه رو به یکباره رو نکنید .

 

مردان نیز در این دوران انتظارات زیادی دارند آنها را درک کنید عطش جنسی آنها را برطرف سازید . بهانه گیریهای بچه گانه را کنار بگذارید . در آخر سعی کنید خاطرات خوبی را از دوران اولیه زندگی برای خود بسازید.

نویسنده : parinaz

ساعت ارسال پست : ۱۶:۴۰

تاریخ ارسال پست : دوشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۱

تعداد دیدگاه : ۶ دیدگاه

بازدید :

دسته بندی : سبک زندگی

ارسال شده ها ۶ دیدگاه برای مطلب “شب عروسی اولین رابطه جنسی چه کنیم”

 1. saghi می‌گه:

  salam
  matlabe karbordi bod
  khaste nabashin

 2. مریم می‌گه:

  به نظر من فقط و فقط به این روش که قبل از دخول عشق بازی توسط مرد خوب انجام بشه همه چی آشون و راحت میشه. من خودم از اونایی بودم که وقتی دکتر زنان معاینه م کرد حسابی منو ترسوند چون گفت پرده ات خیلی خیلی ضخیمه و فقط باید خودم زیر عمل بیهوشی بر دارمش وگرنه از درد داغون میشی. ولی همسرم با این کار موافقت نکرد. و خودش اینقدر حرفه ای و با صبر و حوصله زیاد این کار رذو انجام داد که به جز لذت هیچ چی نفهمیدم

 3. رضا می‌گه:

  درود برشما سروران گرامی و تشکرویزه از پریناز که این متن جالبونوشتن.من تازه ازدواج کردم وبا خانم رفتیم دکتر. که متاسفانه گفتن خانمتون نمیتون طاقت بیارن بایدپرده شونو عمل کنم که من موافقت نکردم وخانم خودو راضی کردم که خودم اینکارو انجام بدم ولی باتوجه به اینکه حدود ۱۵ روز از ازدواج ما گذشته هنوز نتوانستم اونو راضیش کنم . واز زمانیکه با سا یت شما آشنا شدم اطلاعات خوبی کسب کردم خانم منم همینطور. واون موافقت کرد که کارو انجام بدم . این دکترا هم آدمو میترسونن.
  موفق باشین

 4. saghar می‌گه:

  سلام
  من وقتی به دکتر مراجعه کردم گفتن که پرده ام خیلی حساسه و الان که در دوران عقد به سر می برم پرده ام اسیب دیده و خانواده همسرم رسم خیلی بدی دارند ازتون می خوام راهنمایی کنید و بگید چکار کنم؟ آیا پرده ام امکان داره جوش بخوره؟

  • parinaz می‌گه:

   بستگی داره اول باید همسرت در جریان باشه البته اگه توسط خودش آسیب دیده باشه که در جریان اما اگه با همسرت به دکتر مراجعه کنی میتونی بفهمی که پردت از نوعی هست که جوش میخوره یا نه اگر هم نباشه چون با همسرت پیش پزشک میری میتونند برات بدوزند بدون هیچ مشکلی یک عمل سر پایی سادست اما باز تاکید میکنم باید با همسرت باشی

 5. sohail می‌گه:

  سلام دوستان :واقعا معلوماتی خیلی زیادی حاصل کردیم متشکرم از افراد که تو این سایت کارمیکنند باز هم اظهار سپاس ومنتظر معلومات های بیشتری همچون هستیم